Kollégiumi beköltözés<

2017-08-29 15:07:24

2017. augusztus 31. csütörtök 14.00 – 20.00 óra között.

KEDVES KOLLÉGISTA!

A kollégiumi elhelyezés egy tanévre szól. A kollégiumi szállásért a tanulók nem fizetnek térítési díjat, a szülő kötelezettsége minden tárgyhó 15. napjáig rendezni az étkezés (reggeli, ebéd, vacsora) díját.

Kedvezményes étkezést (50 %) csak érvényes dokumentumokkal igényelhető /rendszeres gyermekvédelmi határozat, MÁK-tól tartós betegségről szóló igazolás/, melynek eredeti példányát be kell mutatni.

Alapítványunk támogatása (amennyiben lehetősége van rá): 1.000 Ft/ hó, 10.000 Ft/ tanév. Szíves segítségüket ezúton is megköszönjük!

A kollégiumi beköltözéskor a következő felszerelést kérjük:

• ágyneműhuzat és lepedő (saját ágyneműt is lehet hozni)
  • pléd, amellyel az ágyat letakarja
  • tisztálkodó szerek, kozmetikumok (törölköző, szappan, fogkefe, fogkrém, egészségügyi papír stb.)
  • 2-3 öltözet ruha
  • 5 váltás fehérnemű
  • 1 garnitúra melegítő
  • lányoknak fehér blúz, sötét szoknya vagy nadrág (a kollégium ünnepi rendezvényeire)
  • szennyes fehérnemű tárolására szolgáló külön szatyor
  • vállfák, tű, cérna
  • tányér, kés, villa, kanál, pohár, szalvéta, mosogatószer, szivacs, konyharuha,
  • műanyag éthordó.
  • papucs és fürdőpapucs
  • alapgyógyszerek: görcsoldó, láz-, fájdalomcsillapító
  • csomagolópapír a szekrények polcainak befedéséhez
  • diákigazolvány, TAJ kártya, lakcímkártya az ideiglenes lakcímbejelentéshez
  • Felhívjuk figyelmüket, hogy saját tulajdonú elektromos főzőeszközöket (rezsók, grill-sütők, kávéfőzők stb.) az elektromos hálózat veszélyes túlterheltsége és a tűzveszély miatt a kollégiumba behozni és üzemeltetni tilos!
  •  A szobákban a falakra, bútorokra, ajtóra ragasztani, fúrni, csavarozni szigorúan tilos!

Kecskemét, 2017. április

Üdvözlettel: Bibok Róbert  intézményvezető